grube tematy na zdrowie! w obiektywie w szafie XL

Powitanie

SONY DSC
napisane przez Joanna Ka

Cześć =)

Miło mi Cię gościć na moim autorskim blogu Curves to Love.
W zasadzie opisałam już główną tematykę bloga i czego możesz się tutaj spodziewać w zakładce O blogu, także zapoznaj się z tamtejszą treścią.

Dlaczego powstała w mojej głowie taka inicjatywa?
Jest kilka powodów, a mianowicie:
po pierwsze, interesuję się modą w większym rozmiarze oraz tak zwanymi plus size role models, czyli modelkami, które promują pozytywne nastawienie do życia i adorację swojego ciała takim jakie jest; prowadzą różne kampanie i m.in. przekonują kobiety, że można siebie kochać (czuć się pięknie i sexy) mając, według ogólnie przyjętych norm, niedoskonałe ciało. Zatem chcę tutaj publikować główne nowinki z zagranicznego świata plus size oraz zapoznać Ciebie z tymi wspaniałymi kobietami.
Po drugie, chcę się z Tobą podzielić pozytywną energią, sprawić abyś nie czuł/a się samotny/a w walce z akceptacją siebie. Przechodziłam przez to i właśnie dzięki tematyce plus size i inspirującym modelkom czuję się ze sobą dużo lepiej.
Mam dużo przemyśleń, które chcę z siebie wyrzucić na światło dzienne. Chcę również umieszczać swoje zdjęcia, abyś zobaczył/a jaka jestem niedoskonała… i szczęśliwa, dokładnie taka jaka jestem!

Planuję wrzucać jeden duży post na tydzień, a poza tym będę również prowadzić fanpage na facebooku Curves to Love, gdzie codziennie będę wrzucać pozytywne treści, hasła i zadania do wykonania przez Ciebie =)

Także witam, mam nadzieję, że zostaniesz moim stałym czytelnikiem =)

SONY DSC

SONY DSC

O autorce

Joanna Ka

Modelka plus size, masażystka pracoholiczka, amatorka pole dancingu, gamerka na odwyku, uzależniona od muzyki, szczurza mama.
Curves to Love, czyli kochaj swoje krągłości! to miejsce w którym zarażam kobiety pozytywną energią oraz za swoim przykładem uczę je akceptacji i pewności siebie. Bo przecież nie ma jednego kanonu piękna i nie to ładne, co ładne, ale to co się komu podoba.

zostaw komentarz

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com