grube tematy

Kampania #ImNoAngel by Lane Bryant

2a
napisane przez Joanna Ka

Marka ciuchów plus size Lane Bryant w poniedziałek 6 kwietnia wydała nową reklamę bielizny Cacique. Nie jest to jednak taka zwykła reklama. Niesie ona ze sobą wielki przekaz i początek kampanii #ImNoAngel, która jest bezpośrednią odpowiedzią na reklamę aniołków Victoria’s Secret. Bieliznę prezentują znane modelki plus size, takie jak: Ashley Graham, Marquita Pring, czy Candice Huffine. Marka Lane Bryant pisze: „They’re no angels—and they own it.”

Sześć modelek plus size eksponuje swoje ciała w bieliźnie i mówią głośno i wyraźnie, że czują się sexy i tłumaczą, dlaczego tak jest. One nie są aniołami, nie mają boskiego, idealnego ciała, ale czują się w nim absolutnie wspaniale i sexy.

Ashley Graham

Ashley Graham

Reklama przerodziła się w kampanię. Sama marka Lane Bryant oraz modelki zachęcają kobiety do publikowania swoich zdjęć i definiowania co dla nich znaczy bycie sexy oraz dlaczego czują się sexy.

Cacique by Lane Bryant

Cacique by Lane Bryant

To kolejna wspaniała kampania obok #effyourbeautystandards i wielu innych, która przekazuje nam, że bycie i czucie się pięknym i sexy jest stanem umysłu. Masz prawo czuć się wspaniale w swoim ciele i uważać siebie za atrakcyjną!

Oczywiście od razu zwariowałam na punkcie nowego hashtag’a i dołączyłam do, w zawrotnym tempie rosnącej, społeczności #ImNoAngel.

1bb

2a

#ImNoAngel #ImSexy #ImConfident #ImPerfect

O autorce

Joanna Ka

Modelka plus size, masażystka pracoholiczka, amatorka pole dancingu, gamerka na odwyku, uzależniona od muzyki, szczurza mama.
Curves to Love, czyli kochaj swoje krągłości! to miejsce w którym zarażam kobiety pozytywną energią oraz za swoim przykładem uczę je akceptacji i pewności siebie. Bo przecież nie ma jednego kanonu piękna i nie to ładne, co ładne, ale to co się komu podoba.

zostaw komentarz

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com