w obiektywie w szafie XL

Relacja z pokazu bielizny Panache

z4
napisane przez Joanna Ka

Witajcie moi drodzy =)
Dzisiaj przedstawiam Wam relację z pokazu bielizny marki Panache na kongresie Love Woman akcji nieMOŻLIWE w formie filmu oraz zdjęć.

Kongres ten odbył się 19 kwietnia 2015 roku w Warszawie, w Pałacu Prymasowskim. Była to impreza skierowana głównie do kobiet. Między innymi, pojawiły się tam osoby, które swoją historią inspirują inne kobiety do działania, odbyła się prezentacja tańca na rurze, miała miejsce edukacja z brafittingu, oraz wiele innych. Zdecydowanie gwoździem programu był pokaz bielizny, w którym brały udział modelki z agencji Nobody’s Perfect.

11 dziewczyn, z agencji modelek o niestandardowym rozmiarze, stanęło razem na wybiegu, aby pokazać ludziom, że moda, a w tym przypadku bielizna, jest dla wszystkich, czyli zarówno dla szczupłych jak i grubych, niskich czy wysokich, z bliznami, z rozstępami i innymi niedoskonałościami ciała.
W agencji Nobody’s Perfect przełamujemy standardy, że prawdziwa kobieta może być piękna tylko, jeśli ma określoną figurę, wagę i wzrost. Wszystkie nie mamy idealnego ciała, ale to nie szkodzi. Akceptujemy siebie takimi, jakimi jesteśmy i czujemy się pięknie i atrakcyjnie w swojej skórze.

Zapraszam na fotorelację z pokazu bielizny marki Panache =)

FILM z pokazu jest dostępny pod TYM LINKIEM.

I jak się Wam podobamy? =)

O autorce

Joanna Ka

Modelka plus size, masażystka pracoholiczka, amatorka pole dancingu, gamerka na odwyku, uzależniona od muzyki, szczurza mama.
Curves to Love, czyli kochaj swoje krągłości! to miejsce w którym zarażam kobiety pozytywną energią oraz za swoim przykładem uczę je akceptacji i pewności siebie. Bo przecież nie ma jednego kanonu piękna i nie to ładne, co ładne, ale to co się komu podoba.

zostaw komentarz

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com