grube tematy

KONFERENCJA BRANŻY PLUS SIZE – FOTORELACJA

bb9 (2)
napisane przez Joanna Ka

23 października 2015 roku w piątek, w Warszawie odbyła się Pierwsza Konferencja Branży plus size. Było to spotkanie mające na celu głównie integrację branży oraz uporządkowanie informacji na temat mody plus size w Polsce. Zapraszam do przeczytania i obejrzenia fotorelacji.

 

bb9 (2)

Organizatorami konferencji były dziewczyny z Big Bazaaru oraz Plus Size Lifestyle Magazine, a miała ona miejsce w budynku M65 w Warszawie.
Konferencja ta była głównie dla osób zajmujących się branżą plus size hobbystycznie lub zawodowo. Na liście zaproszonych znaleźli się polscy producenci ubrań mody plus size oraz blogerki.
Wszystko odbyło się w planowanym czasie, czyli między godziną 10, a 18. Przeprowadzone zostały ciekawe prelekcje oraz warsztaty, dotyczące m.in. fotografii katalogowej, praw autorskich zdjęć, funkcjonowania mody plus size na świecie i wiele innych. Szansę wypowiedzenia się otrzymali również polscy projektanci ubrań.
Ja osobiście wzięłam udział w panelu dyskusyjnym blogerek, który planowo miał trwać 25 minut, a rozgadałyśmy się aż na półtorej godziny! Każda z nas chciała wypowiedź się w poruszonym temacie :)

Na konferencję przybyło liczne grono blogerek, więc bardzo się cieszę, że część z nich mogłam spotkać po raz kolejny, a inne dopiero poznać! Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć: Loti z Loti Size Plus, Ewę z Ewokracji, dziewczyny z Plus Me Project, w tym z osobna Kornelię Krągłą Dziewczynę, Victorię z Plus Victoria, Agatę z Gruba i szczęśliwa, Agę z GRUBEJ przesadyStanikomania, Justynę XLadyDeLaFashivęSize Plus by Evika oraz Fajnainiechuda.
Bardzo dużo wspaniałych osobowości!

A poniżej możecie zobaczyć jak to wszystko wyglądało :)

O autorce

Joanna Ka

Modelka plus size, masażystka pracoholiczka, amatorka pole dancingu, gamerka na odwyku, uzależniona od muzyki, szczurza mama.
Curves to Love, czyli kochaj swoje krągłości! to miejsce w którym zarażam kobiety pozytywną energią oraz za swoim przykładem uczę je akceptacji i pewności siebie. Bo przecież nie ma jednego kanonu piękna i nie to ładne, co ładne, ale to co się komu podoba.

zostaw komentarz

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com