w obiektywie

MONA LISA PIOTROWSKIEGO

mnonalisa4 kopia
napisane przez Joanna Ka

Moda plus size przeżywa swój rozkwit. Promowane są dziewczyny o pełniejszych kształtach, o figurze gruszki lub klepsydry. Zauważyliście, że większość z nich przedstawiane jest (tylko) w sposób… seksowny? W bieliźnie czy gorsecie ociekają seksapilem… Nie mówię, że to źle, sama uwielbiam tego typu zdjęcia. Czuję się kobieca i chcę to pokazać całemu światu! Ale jako modelka chcę być plastyczna i brać udział również w bardziej ambitnych projektach. A jednym z nich jest na pewno współpraca z Piotrem.

 

piotrografiaMONALISApastiszfotograficzny (1)

Dawno, dawno temu, kiedy byłam piękna, młoda i zbuntowana (czyli w sumie niewiele się zmieniło) swoje życie widziałam po drugiej stronie aparatu fotograficznego. Zapisałam się do szkoły policealnej w celu uzyskania dyplomu technika fotografa… i zrezygnowałam na drugim roku i wyjechałam za granicę.

Tam poznałam Piotra. Wspólnie uczyliśmy się podstaw oraz historii fotografii i próbowaliśmy odnaleźć swoją drogę w tej dziedzinie. O ile moja kariera fotografa zakończyła się na etapie fotografowania koleżanek, kwiatków i zwierzaków, Piotr dalej zagłębiał się w swoją pasję i po dzisiejszy dzień poświęca jej cały swój wolny czas.

Nie widzieliśmy się od „czasów szkolnych” i jako iż ja od jakiegoś czasu odnalazłam siebie w życiu jako modelka, postanowiliśmy odnowić naszą znajomość i wspólnie coś stworzyć.
Piotr jest właśnie w trakcie realizowania nowego projektu – pastiszy fotograficznych, czyli własnej interpretacji wielkich dzieł sztuki. Zaprosił mnie do projektu w którym byłam jego Mona Lisą… Efekty możecie zobaczyć poniżej :)

modelka: Joanna Kucharska – Curves to Love
fotograf: Piotr Piotrowski – piotrografia

piotrografiaMONALISApastiszfotograficzny2 piotrografiaMONALISApastiszfotograficzny3 piotrografiaMONALISApastiszfotograficzny4

Piotr prowadził bloga zanim zaczęło to być modne i TUTAJ możecie go śledzić.

A ja wiem, że to spotkanie po latach nie było jednorazowe i przed nami jeszcze wiele nietuzinkowych, wspólnych projektów :)
Jak podoba się Wam takie przedstawienie słynnej Mona Lisy?

 

O autorce

Joanna Ka

Modelka plus size, masażystka pracoholiczka, amatorka pole dancingu, gamerka na odwyku, uzależniona od muzyki, szczurza mama.
Curves to Love, czyli kochaj swoje krągłości! to miejsce w którym zarażam kobiety pozytywną energią oraz za swoim przykładem uczę je akceptacji i pewności siebie. Bo przecież nie ma jednego kanonu piękna i nie to ładne, co ładne, ale to co się komu podoba.

zostaw komentarz

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com