w obiektywie

W OBIEKTYWIE MAŁGORZATY BARDOŃ CZ.2

asia-i-piotr1 kopia kopia
napisane przez Joanna Ka

Po raz kolejny zostałam poproszona o współudział w projekcie tworzonym przez Małgorzatę. Stanęłam przed obiektywem ponad 60-letniego aparatu fotograficznego, który nie „cyka fotki” w ułamku sekundy. Ciekawe doświadczenie. Co z tego wyszło?

asia11

Kiedy ktoś proponuje mi współpracę przy ciekawym projekcie, nie kręcę nosem. Modeling to moja pasja. Chcę pokazywać siebie w różnych odsłonach, bawić się sztuką i technologią. Oczywiście w granicach pełnego profesjonalizmu, bo poprzeczkę trzeba sobie zawyżać.

Poprzedni projekt z Gosią (zobacz TUTAJ) był formą przedstawienia się i zapoznania ze sobą. Kiedy poznałyśmy już swoje możliwości, mogłyśmy ruszyć z kolejnym, bardziej ambitnym tworem jej wyobraźni. Tym razem na planie nie byłam sama. Pozowałam z Piotrem, człowiekiem o pięknej osobowości i rewelacyjnym portfolio.

Głównym projektem, który wykonaliśmy, był Mizaru-Kikazaru-Iwazaru. Razem z Piotrem stanęliśmy przed obiektywem ponad 60-letniego aparatu Mentor Panorama, który robi zdjęcia w formacie 18 na 24cm. Cały proces wykonania zdjęcia to dla mnie czarna magia. Musieliśmy stać w bezruchu kilka minut przy każdym wykonywanym zdjęciu. Tutaj nie było miejsca na pomyłkę i „to się poprawi w Photoshopie”. Wywoływanie zdjęć w ciemni fotograficznej trwało kilka dni, a efekt został zeskanowany. Niesamowita kolorystyka zdjęć została osiągnięta poprzez zastosowanie techniki blue van dyke.

Tego dnia na tym nie skończyła się nasza współpraca. Wykorzystaliśmy kliszę do końca :)
asia11
asia-i-piotr

asia-i-piotr1

Co myślicie?
Dziękuję Gosi i Piotrowi za wspaniałą współpracę. Uwielbiam przebywać z ludźmi z pasjami, otwartym umysłem i kolorową osobowością.
Cieszę się, że w dobie smartfonów i fotografii cyfrowej miałam okazję wziąć udział w takim projekcie. Fotografia analogowa to podróż w czasie i przypomnienie sobie, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. plus size

O autorce

Joanna Ka

Modelka plus size, masażystka pracoholiczka, amatorka pole dancingu, gamerka na odwyku, uzależniona od muzyki, szczurza mama.
Curves to Love, czyli kochaj swoje krągłości! to miejsce w którym zarażam kobiety pozytywną energią oraz za swoim przykładem uczę je akceptacji i pewności siebie. Bo przecież nie ma jednego kanonu piękna i nie to ładne, co ładne, ale to co się komu podoba.

zostaw komentarz

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com