grube tematy w obiektywie

KRĄGŁOŚCI I NAGOŚCI

piotrografia.com  ... ZbigniewPiotrPiotrowski (16)
napisane przez Joanna Ka

Do sesji zdjęciowej pokazującej nagość zakrytą dojrzewałam od wielu miesięcy. Jest wiele metod, aby na zdjęciu przedstawić krągłości w sposób atrakcyjny. Zaczynając od sprytnie dobranej stylizacji, a kończąc na odpowiednim ułożeniu ciała i pracy fotografa ze światłem. Ale czy krągłości pozbawione sprytnie współgrających ze sobą ubrań, też mogą wyglądać atrakcyjnie, apetycznie i zmysłowo? Czy większa kobieta może dobrze wyglądać również nago? Czy jest się czego wstydzić? Poza ostatnim pytaniem na pozostałe odpowiadam: TAK!

Realizatorem tego projektu przypadkowo okazał się być Piotr. Piszę „przypadkowo”, bo tego dnia umówiliśmy się na sesję portretową i realizację kilku jego wariacji. Sam o sobie mówi: „Ale ja tylko naciskam spust migawki…”. W jego przypadku przesadna skromność to nie grzech dopóty, dopóki efekt jest taki, jak widać poniżej :)

 

piotrografia.com ... ZbigniewPiotrPiotrowski (18)

piotrografia.com ... ZbigniewPiotrPiotrowski (19)

piotrografia.com ... ZbigniewPiotrPiotrowski (20)

piotrografia.com ... ZbigniewPiotrPiotrowski (21)

piotrografia.com ... ZbigniewPiotrPiotrowski (16)

piotrografia.com ... ZbigniewPiotrPiotrowski (25)

O autorce

Joanna Ka

Modelka plus size, masażystka pracoholiczka, amatorka pole dancingu, gamerka na odwyku, uzależniona od muzyki, szczurza mama.
Curves to Love, czyli kochaj swoje krągłości! to miejsce w którym zarażam kobiety pozytywną energią oraz za swoim przykładem uczę je akceptacji i pewności siebie. Bo przecież nie ma jednego kanonu piękna i nie to ładne, co ładne, ale to co się komu podoba.

komentarze

zostaw komentarz

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com