w obiektywie

HORROR PIOTROWSKIEGO

horror-jk (38)
napisane przez Joanna Ka

Co można znaleźć w piwnicy w Trójmiejskiej Szkole Fotografii? Na przykład rzeźniczy fartuch, piłę, siekierę, młotek i lekarski kitel. A co w sklepiku spożywczym na rogu? Kakao i syrop malinowy. Do zrobienia kilku fajnych zdjęć Piotrowski potrzebował jeszcze niestabilnej emocjonalnie modelki, która z wielką chęcią wysmaruje się tymi słodkościami, żeby później zmyć je z siebie pod prysznicem z zimną wodą.

Na szczęście efekt naszej współpracy jest zadowalający. Wymazał z pamięci sobotnią traumę.

 

DSC5292-kopia

piotrografia.com-HORROR-Trójmiejska-Szkoła-Fotografii-2

horror-jk (1)

horror-jk (7)

horror-jk (17)

horror-jk (24)

horror-jk (25)

DSC5391-kopia

horror-jk (30)

 

Modelka plus size to… też modelka. Jesteśmy sfiksowane na punkcie zdjęć fashion i glamour. Chcemy pokazać siebie w jak najlepszej odsłonie. Zaszokować odbiorcę naszym wdziękiem. Wykrzyczeć mu prosto w twarz: „Zauważ mnie! Zobacz jaka jestem piękna!!!”

A gdyby tak czasem wyjść z własnej strefy komfortu? Zapomnieć o upośledzonej pewności siebie i po prostu dobrze się bawić przed obiektywem?

O autorce

Joanna Ka

Modelka plus size, masażystka pracoholiczka, amatorka pole dancingu, gamerka na odwyku, uzależniona od muzyki, szczurza mama.
Curves to Love, czyli kochaj swoje krągłości! to miejsce w którym zarażam kobiety pozytywną energią oraz za swoim przykładem uczę je akceptacji i pewności siebie. Bo przecież nie ma jednego kanonu piękna i nie to ładne, co ładne, ale to co się komu podoba.

1 komentarz

zostaw komentarz

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com